DSC_4242

W sezonie 2017/2018 procesy akredytacyjne będą przeprowadzane za pośrednictwem systemu Accredito.com. Składanie wniosków będzie możliwe po zarejestrowaniu się w  Internetowym Biurze Prasowym Dafi Społem Kielce.

Od 15 września można ubiegać się o akredytację stałą na mecze Dafi Społem Kielce. Akredytacja będzie obowiązywać na wszystkich meczach rozgrywanych w ramach PlusLigi, Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn oraz meczach towarzyskich, w których Dafi Społem Kielce wystąpi w roli gospodarza. Wnioski należy złożyć najpóźniej do 25 września. O decyzji klubu przedstawiciele mediów zostaną poinformowani mailowo za pośrednictwem Accredito.com do dnia 29 września br.

Po tym terminie będzie możliwość ubiegania się wyłącznie o akredytacje jednorazowe. Proces akredytacyjny będzie każdorazowo uruchamiany na 7 dni i zakańczany na 36h przed rozpoczęciem spotkania.

Szczegóły dotyczące przyznawania i odbioru akredytacji zostały zamieszczone w REGULAMINIE.

Dziennikarze, którzy nie posiadają konta w systemie Accredito.com, proszeni są o rejestrację. Należy wejść na stronę Internetowego Biura Prasowego Dafi Społem Kielce, wybrać opcję „Rejestracja", a następnie „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza, Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Zachęcamy także do subskrybowania biura prasowego Dafi Społem Kielce. Za jego pośrednictwem będą Państwo otrzymywać informacje prasowe. Po zalogowaniu należy wybrać opcję „Biura prasowe” i zaznaczyć „Subskrybuj” w zakładce biura Dafi Społem Kielce. Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo TUTAJ.