Accredito 2

W sezonie 2018/2019, podobnie jak w ubiegłym, procesy akredytacyjne będą przeprowadzane za pośrednictwem systemu Accredito.com. Składanie wniosków będzie możliwe po zarejestrowaniu się w  Internetowym Biurze Prasowym KPS Kielce.

Od 13 września można ubiegać się o akredytację stałą na mecze KPS Kielce. Akredytacja będzie obowiązywać na wszystkich meczach rozgrywanych w ramach I Ligi, Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn oraz meczach towarzyskich, w których KPS Kielce wystąpi w roli gospodarza. Wnioski należy złożyć najpóźniej do 27 września. O decyzji klubu przedstawiciele mediów zostaną poinformowani mailowo za pośrednictwem Accredito.com do dnia 28 września br.

Po tym terminie będzie możliwość ubiegania się wyłącznie o akredytacje jednorazowe. Proces akredytacyjny będzie każdorazowo uruchamiany na 7 dni i zakańczany na 36h przed rozpoczęciem spotkania.

Szczegóły dotyczące przyznawania i odbioru akredytacji zostały zamieszczone w REGULAMINIE.

Dziennikarze, którzy nie posiadają konta w systemie Accredito.com, proszeni są o rejestrację. Należy wejść na stronę Internetowego Biura Prasowego KPS Kielce, wybrać opcję „Rejestracja", a następnie „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza, Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Zachęcamy także do subskrybowania biura prasowego KPS Kielce. Za jego pośrednictwem będą Państwo otrzymywać informacje prasowe. Po zalogowaniu należy wybrać opcję „Biura prasowe” i zaznaczyć „Subskrybuj” w zakładce biura KPS Kielce. Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo TUTAJ.